У сучасному шаленому ритмі життя, коли цінуєш кожну секунду і намагаєшся вкласти в неї по максимуму, не так вже й багато часу залишається на улюблений шопінг. Тому, хочеться щоб цей процес було легким, швидким і комфортним, і доставляв масу позитивних вражень і емоцій. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому, тому що любимо шопінг і цінуємо час, так само як і ви!

Інтернет-магазин Броканте відкрився в 2013 році і за цей проміжок ми значно поліпшили наш сервіс, розширили асортимент продукції, і взагалі, майже перетворилися в супермаркет, де в одному місці можна зручно і швидко, в супроводі приємного спілкування і, головне, за розумною ціною, купити все що потрібно.

- Сьогодні ми раді запропонувати вам різні зручні способи оплати та доставки замовлення, а також, прислухаємося до вас, якщо ви захочете спробувати якийсь інший спосіб.

- Ми обговоримо з вами покупки, погоду, ваш настрій і «гороховий колір гаджета», в будь-який будній день з 9.00 до 19.00, а також в суботу з 10.00 до 15.00. Замовлення онлайн ви можете зробити цілодобово, у зручний для вас час.

- У червні 2016 року інтернет-магазин Броканте переїхав на новий сайт, і тепер пошук товарів, інформація про продукцію і сама покупка, стали ще доступнішими і зручніше, ніж раніше!

- Ми працюємо тільки з кращими фабриками і виробниками України, які гарантують високий рівень виробництва, відмінну якість своїх виробів і швидке уважне обслуговування. Ну а якщо за сучасними тенденціями сервісу хтось із них трохи не встигає, ми готові їм це пробачити, тому що перш за все цінуємо якість їхніх товарів і доступні ціни.

- Ви повинні знати, що інтернет-магазин Броканте працює без постачальників - безпосередньо співпрацює з компаніями, тому ми завжди будемо вас радувати гнучкими цінами, святковими знижками, невеликими акціями та іншими вигідними «смакотою». - Партнерами інтернет-магазину Броканте вже стали: швейна фабрика Zemal (Земан), виробники стильних сумок Poolparty (Пулпаті), PurPur (Пур Пур), Fidelitti (Фіделітті), BlankNote, Камелія, ІссаХара, Бабак, Локерс, виробник білизни для всієї родини Skif Textile (Скіф Текстиль), компанія товарів для мам і дітей Мамин Дом, виробник одягу для вагітних і годуючих жінок White Rabbit (Вайт Ребіт), торгова марка дизайнерських дитячого одягу Sofia Shelest (Софія Шелест), доступна і красива дитячий одяг компанії Модний Карапуз . І це тільки початок, адже щотижня ми шукаємо нові цікаві бренди, тому вам варто заходити до нас в гості і стежити за нашими новинками!

А якщо ви завсідник соціальних мереж і взагалі активна людина, підписуйтесь на наші сторінки (в інстаграмі та фейсбуці).

- І пам'ятайте, що інтернет-магазин Броканте завжди відкритий для ваших пропозицій і рекомендацій, а також, для співпраці з хорошими, великими і маленькими виробниками.