Обмін і повернення товару здійснюється безкоштовно за правилами, регламентованими Законом України «Про захист прав споживачів» та у випадках виробничого браку, невідповідності кольору виробу з кольором, вказаним в замовленні, невідповідність розміру з зазначеним на виробі або ж іншими ознаками нетоварного вигляду продукції. Обов'язковою умовою повернення є наявність ярликів, пакувальних матеріалів, повної комплектації, відсутність слідів використання, а також документів, що підтверджують факт оплати.

Заявка на здійснення обміну або повернення дійсна протягом 14 днів з моменту отримання посилки.

(Увага! Колірвиробів на сайті може відрізнятися в залежності від різних параметрів і характеристик моніторів. За це підприємство відповідальності не несе).

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню. До таких товарів відносяться:

Предмети сангигиени.

Парфумерно-косметичні вироби.

Білизна натільна

Панчішно-шкарпеткові вироби.

Товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування т. д.).

Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Слід зауважити, що поверненню та обміну не підлягають товари виготовлені на замовлення.